Smart Gym

Dodano: 23-12-2021

Szczegóły

WWW: https://smartgym.club

Telefon: 122002800

Miejscowość: Kraków

Adres: Lea 116

Kod pocztowy: 30-133

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Split trening

Opis

Klub fitness Smart Gym to miejsce oferujące wiele treningów, jakie zainteresowani mogą dobierać pod kątem własnych umiejętności, jak i preferencji. Jedną z przykładowych aktywności, w jakich można wziąć udział, jest SPLIT, czyli trening dla doświadczonych sportowców. 

Ten typ aktywności opiera się na konkretnych partiach mięśni, wobec czego daje dobre efekty gdy chodzi o budowę masy mięśniowej. Kulturyści chętnie korzystają z takich ćwiczeń. W sieci klubów odbywają się one pod nadzorem doświadczonych trenerów. Dlatego można oczekiwać, że ćwiczenia będą bezpieczne i szybko można będzie zobaczyć ich rezultaty.

SPLIT polega na wykonywaniu ćwiczeń izolowanych, angażujących każdorazowo maksymalnie dwie partie mięśni. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu. Klubowicze pracują podczas nich z dużymi ciężarami, co przekłada się na wyrobienie dobrze prezentującej się rzeźby ciała. O szczegółach na temat tego, jak ćwiczyć oraz dla kogo przeznaczony jest SPLIT, można dowiedzieć się ze strony internetowej. 


Dodaj Swoją OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2024.