Sapart

Dodano: 25-03-2018

Szczegóły

WWW: https://sapart.pl/

Telefon: 500 745 880

Miejscowość: Radzymin

Adres: Lubomirskiego 5

Kod pocztowy: 05-250

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

https://sapart.pl/ • Jeep zderzaki

Opis

Najszersza oferta części zamiennych przy bardzo atrakcyjnych cenach - wszystko to znajdziesz na stronie internetowej firmy Sapart, od lat oferujących elementy wyposażenia pojazdów najbardziej znanych marek. W ofercie sklepu możesz znaleźć części do samochodów Opel, Jeep, Nissan, Honda, Ford i wiele, wiele innych marek z całej Europy i świata. 

Szczególnie szeroka oferta części dotyczy samochodów terenowych. Do samochodów marki Jeep zderzaki, reflektory czy elementy układów hamulcowych można zamówić w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeżeli nie wiesz jakie części będą najbardziej odpowiednie i dopasowane do konkretnego modelu możesz skorzystać z porady profesjonalistów zatrudnionych w sklepie. Pomogą Ci oni dostosować elementy nie tylko do marki i modelu,a le także stopnia zużycia konkretnej części, doradzając najbezpieczniejsze i najbardziej optymalne finansowo rozwiązania. 


Dodaj Swoją Opinie  • Sklep Sapart to dobre miejsce dla wszystkich, którzy mają potrzebę zakupu części i akcesoriów samochodowych . Jeśli zależy wam na jakości i korzystnych cenach to w tym miejscu je odnajdziecie.

  • Użytkownik tared dodał komentarz 2018-10-04 15:13:14
  • Ocena 3

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2023.