Moderno Mundo Sp.z o.o.

Dodano: 11-11-2019

Szczegóły

WWW: https://modernomundo.pl/

Telefon: 61 306-77-77

Miejscowość: Gądki

Adres: Firmowa 10

Kod pocztowy: 62-023

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opakowania foliowe Modernomundo

Opis

Produkt, który jest dostępny na sklepowej półce, przechodzi długą drogę, zanim trafi do sprzedaży. Trzeba go nie tylko stworzyć, ale i opakować. Produkcją opakowań foliowych, worków czy laminatów zajmuje się firma, o której można przeczytać więcej na stronie modernomundo.pl.

Bardzo ważne, aby design opakowania był spójny z wizualną koncepcją całej marki. Ma to ogromne znaczenie dla rozpoznawalności wśród klientów oraz potencjalnego sukcesu sprzedażowego. Poza tym wysokiej jakości materiały chronią produkt przed uszkodzeniem.

Dlatego warto zwracać się do fachowców, którzy mają doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu najwyższej jakości rozwiązań dla klientów z rozmaitych branż. Technologia druku fleksograficznego, zaawansowany park maszynowy czy kompleksowe podejście skłaniają do zaufania firmie, która swoją siedzibę posiada w Robakowie (gmina Gądki). Opakowania foliowe Modernomundo są zawsze dopasowane do potrzeb konkretnego klienta, między innymi jeśli chodzi kolorystykę, wymiary czy grubość folii.


Dodaj Swoją OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2023.