MIL-TRANS WALDEMAR MILCZAREK

Dodano: 13-12-2021

Szczegóły

WWW: https://wypozyczkamper.pl/

Telefon: +48 500 74 20 20

Miejscowość: Gostynin

Adres: Czapskiego 46

Kod pocztowy: 09-500

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wynajem kamperów warszawa

Opis

Każdy, kto chce wynająć bezpieczny i pojemny kamper na kilka lub kilkanaście dni, powinien odwiedzić stronę internetową wypozyczkamper.pl. Firma działa na rynku od lat i może się pochwalić dziesiątkami zadowolonych klientów i rozbudowaną oferta dostosowaną do potrzeb rozmaitych grup klientów.

Wszystkie oferowane pojazdy są nowoczesne, ubezpieczone (AutoCasco, NWW, Assistance) i wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty (lodówka, łóżko dwuosobowe, trzy palniki, butla gazowa, zbiornik na świeżą wodę w łazience, WC). Koszt wypożyczenia zależy od różnych czynników, między innymi długości wynajmu oraz ewentualnie usług dodatkowych, np. sprzątania i mycia auta po okresie najmu. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem strony internetowej. Wystarczy wybrać termin i przesłać dane kontaktowe.

Warto skorzystać z usług firmy, która oferuje wynajem kamperów w Warszawie w dobrej cenie. Umowa jest przejrzysta, nie zawiera dodatkowych kruczków czy ukrytych opłat. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony.


Dodaj Swoją OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2023.