Metal-Place

Dodano: 17-06-2022

Szczegóły

WWW: https://metal-place.pl

Telefon: 506 496 111

Miejscowość: Żuromin

Adres: Mickiewicza 14

Kod pocztowy: 09-300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Metal-Place | Ławki na plac zabaw z atestem

Opis

Polskie przedsiębiorstwo Metal-Place od lat realizuje niebanalne projekty dla administratorów osiedli mieszkaniowych oraz zielonych terenów miejskich. Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem stawiają na ekologiczne rozwiązania wyróżniające się estetycznym i solidnym wykonaniem, dzięki czemu stanowią przyjemne dla oka uzupełnienie przestrzeni publicznych oraz zapewniają optymalny poziom bezpieczeństwa użytkowania.

W ofercie znaleźć można między innymi ławki na plac zabaw z atestem. Do wyboru są modele cechujące się przyjemnym dla oka designem nawiązującym na przykład do różnego rodzaju zwierzątek, takich jak żaba czy foka.

Wśród propozycji przedsiębiorstwa z siedzibą w Żurominie dostępne są w konkurencyjnych cenach także huśtawki, bujaki, karuzele, konstrukcje wspinaczkowe, tory przeszkód, domki, żagle przeciwsłoneczne, piaskownice, trampoliny oraz kosze na śmieci.

Na firmowej stronie www znajdują się przykładowe realizacje, z którymi można zapoznać się przed wysłaniem zapytania ofertowego.


Dodaj Swoją OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2023.