KLIMATEST

Dodano: 12-11-2021

Szczegóły

WWW: https://www.klimatest.eu

Telefon: +48713540680

Miejscowość: Wrocław

Adres: Obrońców Poczty Gdańskiej 5C

Kod pocztowy: 52-204

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Plastometr

Opis

Firma Klimatest Trzynadlowski i Wspólnicy Sp. J. z powodzeniem działa na polskim rynku jako doceniany za rzetelność i nowatorskie podejście dostawca technologii. Realizuje zamówienia dla przedsiębiorstw produkcyjnych, między innymi zajmującymi się przetwórstwem różnego rodzaju tworzyw sztucznych.

Dystrybucja obejmuje podzespoły i narzędzia, które można wykorzystać jako rozwiązania zwiększające efektywność pracy linii produkcyjnej. W ofercie klient biznesowy może znaleźć plastometr do pomiaru wskaźnika płynięcia, polecany wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba dokonania precyzyjnego pomiaru.

Aby ułatwić odbiorcy dokonanie zamówienia, realizator zadbał, by każdy produkt dostępny na jego stronie internetowej posiadał dokładną specyfikację technologiczną. Proponuje też pomoc przy montażu i uruchomieniu wybranego urządzenia, a w przypadkach problemów z jego użytkowaniem - także profesjonalne usługi serwisowe. Zachęca do zlecenia świadczeń weryfikujących stan techniczny sprzętu przynajmniej raz w roku.


Dodaj Swoją OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2024.