FHU KMP-POL Maciej Kabala

Dodano: 13-10-2018

Szczegóły

WWW: http://przezwajaniesilnikow.waw.pl

Telefon: 601 354 319

Miejscowość: Warszawa

Adres: Wołomińska 5

Kod pocztowy: 03-772

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://przezwajaniesilnikow.waw.pl • Przezwajanie silników elektrycznych cennik

Opis

Skuteczna i niedroga naprawa elektrycznych jednostek napędowych, wykorzystywanych w różnych maszynach, jest jak najbardziej możliwa, ale tylko pod warunkiem, że przekaże się takie zadanie w ręce prawdziwych specjalistów. Firma KMP-POL z pewnością do takich właśnie się zalicza, oferując najwyższej klasy naprawy większości jednostek napędowych zasilanych energią elektryczną.

O tym, że jest to usługa opłacalna, można przekonać się już teraz, zaglądając na stronę internetową przezwajaniesilnikow.waw.pl. Dostępny jest tam pełny cennik na przezwajanie silników elektrycznych wraz z dokładnym opisem zakresu realizacji usługi. Po takiej regeneracji jednostka napędowa odzyskuje swoją fabryczną sprawność, oferują taką samą wydajność, jak i oczywiście niezawodność działania. Niskim kosztem można szybko i bezproblemowo serwisować różne specjalistyczne maszyny oraz narzędzia.


Dodaj Swoją Opinie  • W tej firmie usługa przezwajania silników elektrycznych stoi na wysokim poziomie jakości. Do tego cena nie jest wygórowana - myślę, że warto się do nich udać w razie awarii takiego urządzenia. :)

  • Użytkownik editonedi dodał komentarz 2019-04-11 11:54:14
  • Ocena 3

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2023.