Tecnovap

Dodano: 27-01-2018

Szczegóły

WWW: http://www.odkurzacze-przemyslowe.info/

Telefon: 71 79 360 51

Miejscowość: Wrocław

Adres: Aleja Poprzeczna 76

Kod pocztowy: 51-167

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Tecnovap | Odkurzacze przemysłowe

Opis

Nie ma takiej gałęzi przemysłu, w której nie przydawałyby się odkurzacze przemysłowe. Czy rozleje się woda, olej, czy wokół jest nadmiar pyłu, zawsze można się posłużyć tym urządzeniem, aby środowisko, w którym pracują ludzie, znów było czyste. 

Na stronie odkurzacze-przemyslowe.info można znaleźć odkurzacz do każdej branży. Są tu odkurzacze pracujące na sucho i mokro niewymagające worka, których używa się do sprzątania biur, hoteli czy innych obiektów użyteczności publicznej. Dostępne są także odkurzacze zbierające olej i chłodziwa używane do obróbki metali, które pozwalają na odzyskanie cennych płynów do ponownego użycia. Bardzo ważną rolę spełniają, szczególnie pieczołowicie zaprojektowane odkurzacze do zbierania pyłów wybuchowych i niebezpiecznych typu azbest, dzięki którym chronione jest zdrowie i życie pracowników. Są tu także odkurzacze samoobsługowe, które można spotkać na stacjach benzynowych do samodzielnego sprzątania auta.


Dodaj Swoją Opinie  • Odkurzacze przemysłowe, które oferuje nam firma Tecnovap, to bardzo poręczne i wydajne urządzenia. Myślę, że każda branża znajdzie u nich taki model, który będzie spełniał jej oczekiwania i pozwoli zadbać o czystość w bezpieczny sposób.

  • Użytkownik domads dodał komentarz 2018-08-23 15:42:54
  • Ocena 4

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2019.