Każdy może dobrać aktywność fizyczną do swoich zainteresowań. Je "> Każdy może dobrać aktywność fizyczną do swoich zainteresowań. Je"/>

Rockice

Dodano: 24-05-2019

Szczegóły

WWW: https://rockice.pl/

Telefon: 618437688

Miejscowość: Poznań

Adres: Grudzieniec 12

Kod pocztowy: 60-601

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kask wspinaczkowy

Opis

Każdy może dobrać aktywność fizyczną do swoich zainteresowań. Jeśli jednak jesteś miłośnikiem przygód, od zawsze fascynowały Cię góry i piesze wycieczki być może jest to odpowiednie zajęcie dla Ciebie. Wspinaczka jest dla każdego. Możesz ją zacząć z własnym sprzętem lub wypożyczyć go na miejscu. Z czasem, kiedy się wdrożysz, ruszysz tropem pionierów alpinizmu — na górski szlak z nadzieją na zdobycie własnego szczytu.

Nim to się jednak stanie będziesz potrzebować sprzętu, który dostosujesz do każdej pory roku. W końcu wspinać można się zarówno latem, jak i zimą. Bez względu na to, gdzie będziesz czy to na oblodzonym stoku, czy w górach malowniczej, gorącej Hiszpanii, zajrzyj na stronę rockice.pl i dobierz kask wspinaczkowy do swoich upodobań. Camp TITAN jest odpowiedzią na ciężkie modele, pod którymi grzeje się głowa. Jego niewątpliwą zaletą jest kompaktowa budowa i możliwość szybkiego demontażu, który jest ważny z punktu widzenia utrzymania należytej higieny. Lepsza wentylacja i stabilna konstrukcja gwarantuje wszechstronność stosowania go w jaskiniach, górach czy na skalnych ścianach.


Dodaj Swoją OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2019.