Nie masz czasu na hodowanie własnych sadzonek, a bardzo chcesz stworzy "> Nie masz czasu na hodowanie własnych sadzonek, a bardzo chcesz stworzy"/>

PUH Florexpol Sp. z o.o.

Dodano: 07-02-2019

Szczegóły

WWW: https://florexpol.eu/

Telefon: 81 533 23 05

Miejscowość: Lublin

Adres: Dębówka 17A

Kod pocztowy: 20-050

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Rośliny wieloletnie na skalniak

Opis

Nie masz czasu na hodowanie własnych sadzonek, a bardzo chcesz stworzyć piękny, kolorowy skalniak, który byłby Twoją chlubą i ozdobą domu? Doskonałej jakości sadzonki, wśród których są także rośliny wieloletnie na skalniak, kupisz na stronie florexpol.eu należącej do najstarszego w Polsce sklepu internetowego, który dostarcza swoim klientom nie tylko nasion, sadzonek kwiatów, krzewów i drzew ozdobnych i owocowych, ale także wielu innych, związanych z tworzeniem pięknych ogrodów rzeczy.

Wszystkie oferowane roślinki znajdują się w doniczkach, zatem możesz mieć pewność, że są wystarczająco silne, aby poradzić sobie w nowych warunkach. Do każdej sadzonki dołączona jest także instrukcja, na której umieszczono najważniejsze informacje dotyczące jej wymagań co do stanowiska i rodzaju gleby. Są to byliny, rośliny wieloletnie, które odpowiednio pielęgnowane odwdzięczą się cudownymi, kolorowymi dywanami, które cieszyć będą oczy. Sadzonki są dorodne, zdrowe i wolne od chorób i szkodników, dlatego klienci chętnie je kupują, pozostając na długo partnerami tego sklepu.


Dodaj Swoją OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2019.