Zarówno firmy posiadające linie produkcyjne, jak i duże sklepu z wielk "> Zarówno firmy posiadające linie produkcyjne, jak i duże sklepu z wielk"/>

PROMAG S.A.

Dodano: 12-02-2018

Szczegóły

WWW: https://przenosniki-promag.pl/

Telefon: +48 61 655 83 24

Miejscowość: Poznań

Adres: Romana Maya 11

Kod pocztowy: 61-371

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Windy towarowe

Opis

Zarówno firmy posiadające linie produkcyjne, jak i duże sklepu z wielkogabarytowym sprzętem i magazynem potrzebują wind, które pozwolą im na swobodną komunikację pomiędzy różnymi poziomami w budynku. W tym celu wykorzystywane są windy towarowe, które nierzadko stanowią duże wsparcie dla wszelkich działań magazynowych czy produkcyjnych. 

Jeżeli rozglądasz się za dźwigiem towarowym, to sprawdź stronę i ofertę firmy PROMAG z Poznania. Dźwigi tego typu stanowią niezależną konstrukcję, która pozwala na łatwe i sterowane przez człowieka komunikowanie się pomiędzy kondygnacjami budynku wraz z wielkogabarytowym sprzętem.  Tego typu rozwiązania coraz częściej znajdują zastosowanie w sklepach z dużym sprzętem, gdzie magazyny zlokalizowane są znacznie niżej lub także na halach produkcyjnych, gdzie komunikacja między kondygnacjami musi być sprawna i wygodna. Sprawdź ich ofertę już dziś! 


Dodaj Swoją OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2019.