Interesują Cię kurtki skórzane w dużych rozmiarach? Kurtki z wysokoga "> Interesują Cię kurtki skórzane w dużych rozmiarach? Kurtki z wysokoga"/>

PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński

Dodano: 03-01-2019

Szczegóły

WWW: https://sklep.dorjan.pl/

Telefon: 55 233 00 79

Miejscowość: Elbląg

Adres: Dojazdowa 14

Kod pocztowy: 82-300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kurtki skórzane duże rozmiary

Opis

Interesują Cię kurtki skórzane w dużych rozmiarach? Kurtki z wysokogatunkowej skóry naturalnej dla mężczyzn o postawnej sylwetce oferuje Dorjan Leather Collection. Oferta obejmuje klasyczne kurtki pilotki, ponadczasowe ramoneski i nowoczesne kurtki pikowane. Wszystkie modele mają wysokie walory użytkowe i estetyczne. Są lekkie, miękkie, nie krępują ruchów, są dobrze odszyte i mają ciekawe wzornictwo. Wygląda się w nich stylowo i modnie.

Wysokiej klasy skóra zapewnia ochronę przed niskimi temperaturami i wiatrem. W sprzedaży znajdują się modele na wszystkie sezony, w tym w wersji ocieplanej. Wybierać można ze standardowej rozmiarówki, firma oferuje też usługę korekty fasonu pod sylwetkę oraz opcję szycia na miarę. Zamówienia realizowane są przez przyjazną użytkownikowi stronę internetową, terminowo i sprawnie. Na kurtki obowiązuje roczna gwarancja i prawo zwrotu do miesiąca od daty zamówienia.


Dodaj Swoją OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2019.