Firma Kuferek Skarbów, działająca sprawnie od pewnego czasu w br "> Firma Kuferek Skarbów, działająca sprawnie od pewnego czasu w br"/>

Kuferek Skarbów

Dodano: 29-11-2017

Szczegóły

WWW: https://kuferekskarbow.pl/

Telefon: 577 103 161

Miejscowość: Dębica

Adres: Szkotnia 5

Kod pocztowy: 39-200

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kuferek Skarbów | Kocyk przytulanka dla niemowląt

Opis

Firma Kuferek Skarbów, działająca sprawnie od pewnego czasu w branży dystrybucji zabawek na krajowym rynku, może pochwalić się całkiem rozbudowanym asortymentem oraz rosnącą grupą zadowolonych klientów. Bywa, że zadowolony z efektu zakupów w tym sklepie internetowym rodzic, lub inny opiekun, powraca po jakimś czasie po nowe zabawki.

Propozycja dostępnych produktów dla dzieci, jest nie tylko rozbudowana, ale też, przede wszystkim, dobrze przemyślana.

Na stronie internetowej sklepu, funkcjonującej pod adresem: kuferekskarbow.pl, możemy znaleźć na przykład bardzo dobry jakościowo kocyk przytulankę dla niemowląt. Wyrób ten jest wykonany z niezwykle delikatnego materiału, który bardzo dobrze chroni przed chłodem.

Strona internetowa sklepu Kuferek Skarbów, to bardzo ważne miejsce w polskich zasobach internetu, które powinien obowiązkowo poznać każdy, kto ma pod opieką malucha.


Dodaj Swoją Opinie  • Jestem jedną z tych klientek, które wracają po zakupach do tego sklepu w kółko ;) Bardzo duży asortyment produktów w przystępnych cenach!

  • Użytkownik Ewa dodał komentarz 2018-01-24 11:38:51
  • Ocena 3.67

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2018.