FHU UNIKAT NEOGRAN

Dodano: 04-08-2019

Szczegóły

WWW: https://neogran.pl/

Telefon: 791-806-804

Miejscowość: Warszawa

Adres: Magiczna 20a

Kod pocztowy: 03-289

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zlewozmywak granitowy

Opis

Niezależnie od wielkości kuchni, czy dominującego w niej stylu, zlewozmywak granitowy zawsze będzie prezentować się doskonale. Obecnie na rynku znaleźć można szeroką ofertę kolorystyczną takiej armatury, dlatego też wybór najodpowiedniejszego modelu nie będzie problematyczny. Do najczęściej występujących zlewów granitowych zalicza się te w odcieniu:

  • białym,
  • czarnym,
  • szarym,
  • beżowym,
  • zielonym.

Jest to rozwiązanie efektowne, obok którego nie można przejść obojętnie. Wysokiej jakości zlewozmywaki granitowe nabyć można w internetowym sklepie Neogran. Jest to firma funkcjonująca na rynku od wielu lat, która dostarcza klientom niezawodnych produktów na lata.

Zlewozmywaki granitowe są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, co oznacza, że zniosą działanie żyjących środków chemicznych, jak i skrajnie wysokich oraz niskich temperatur. Co więcej, taka armatura nie wymaga specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych, z jakimi spotkać się mogą posiadacze zlewów ceramicznych. Nie każdy też wie, że przy właściwej pielęgnacji oraz impregnacji, taki zlew będzie mógł służyć nawet 20 lub 30 lat.


Dodaj Swoją OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2019.