Brain Gym Sp. z o.o.

Miejscowość: Warszawa (Wilanów)

Adres: Branickiego 14

Jak ćwiczyć pamięć

Kłopoty z pamięcią zwykle kojarzone są z podeszłym wiekiem, ale nie tylko seniorzy miewają takie problemy. Bardzo uciążliwe może to być też u uczniów i studentów. Ich rodzice czy nauczyciele mogą niecierpliwić się i doszukiwać u nich lenistwa, czasem jednak rzeczywiście jest to spowodowane przez słabą pamięć. W obu tych przypadkach jednakże możliwe jest poprawienie zapamiętywania i wsparcie pamięci krótko- i długotrwałej. Warto zatem dowiedzieć się, jak ćwiczyć pamięć i poprawić swoje wyniki w nauce, podnieść komfort życia oraz ustrzec się wielu problemów.

Jak to jednak zrobić? Znanych jest na to wiele trików, które można stosować we własnym zakresie, ale dużo skuteczniejsze jest poddanie się intensywnemu treningowi intelektualnemu w ośrodku Brain Gym. Jest on poprzedzony zbadaniem możliwości każdego przyszłego uczestnika, dzięki czemu możliwe jest pełne zaspokojenie jego potrzeb.

© www.fp.olsztyn.pl 2019.