Biuro-LAND sp. z o.o.

Dodano: 12-02-2018

Szczegóły

WWW: https://oczyszczaczepowietrza24.pl/

Telefon: +48 515 033 616

Miejscowość: Jaworzno

Adres: Wojska Polskiego 2F

Kod pocztowy: 43-600

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Fellowes AeramaxDX55 | Biuro-Land

Opis

Zanieczyszczone powietrze to rosnący problem wielu polskich miast. Stwórz w swoim domu prawdziwy azyl z czystym powietrzem, sięgając po nowoczesny oczyszczacz powietrza Fellowes Aeramax DX55 lub po inne profesjonalne urządzenie wyposażone w wieloetapowy system oczyszczania powietrza, bazujące na nowej generacji filtrów HEPA i filtrów z aktywnym węglem.

Wspomniany model urządzenia to zaawansowany technicznie oczyszczacz powietrza dla alergików, astmatyków i innych osób cierpiących na schorzenia dolnych lub górnych dróg oddechowych. Dzięki zastosowaniu unikalnego systemu filtracji powietrza, urządzenie jest w stanie wychwycić do 99,97% zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu, jakim oddychasz w domu.

Te i wiele innych modeli oczyszczaczy powietrza znajdziesz w sklepie internetowym oczyszczaczepowietrza24.pl. Sklep zajmuje się sprzedażą wyłącznie sprawdzonego, markowego sprzętu oraz wysokiej klasy akcesoriów do tej kategorii urządzeń.


Dodaj Swoją Opinie  • W tym sklepie internetowym udało mi się dobrać optymalny do swoich potrzeb oczyszczacz powietrza. Przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko i już mogę się przygotować do tegorocznego "sezonu smogowego".

  • Użytkownik yormim dodał komentarz 2018-10-25 15:13:39
  • Ocena 5

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2019.