Na rynku sprzętu dla zakładów budowlanych jest wiele przydatnych "> Na rynku sprzętu dla zakładów budowlanych jest wiele przydatnych"/>

BEMAKOR Sp. z o.o.

Dodano: 26-12-2017

Szczegóły

WWW: https://www.bemakor.pl/

Telefon: +48 58 762 06 96

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Geodetów 20

Kod pocztowy: 80-298

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

BEMAKOR Sp. z o.o. | Agregat do bielenia

Opis

Na rynku sprzętu dla zakładów budowlanych jest wiele przydatnych urządzeń pozwalających na szybkie wykonanie zleceń i duże oszczędności materiałów. Wśród tych urządzeń znajduje się agregat do bielenia pod nazwą Graco XP. W zasadzie jest to cała rodzina urządzeń, różniąca się pomiędzy sobą mocą przepływu materiałów. Są to Graco XP 35, 50 i 70, które można zakupić na stronie bemakor.pl. 

Najsłabszy z nich nadaje się do bielenia ścian i kładzenia gładzi szpachlowej, mocniejsze mogą również być wykorzystywane do nanoszenia materiałów przy pomocy wielu pistoletów lub dysz natryskowych. Najmocniejszy umożliwia podawanie materiałów grawitacyjnie, co pozwala na rezygnację z pomp podających, a to owocuje oszczędnościami. Bez względu na to, na który z agregatów klient się zdecyduje, każdy z nich przyniesie spore korzyści, dzięki większej liczbie zleceń i mniejszemu nakładowi pracy.


Dodaj Swoją OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2018.