Mając do czynienia w pracy z takimi środkami jak kwasy, oleje czy odczy "> Mając do czynienia w pracy z takimi środkami jak kwasy, oleje czy odczy"/>

Aroni Artur Wrona

Dodano: 05-01-2018

Szczegóły

WWW: https://www.aveon.pl/

Telefon: 606379176

Miejscowość: Częstochowa

Adres: Dekabrystów 78 a

Kod pocztowy: 42-202

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kombinezony ochronne

Opis

Mając do czynienia w pracy z takimi środkami jak kwasy, oleje czy odczynniki chemiczne, każdy pracownik chce się czuć bezpiecznie. Dlatego pracodawcy zapewniają im kombinezony ochronne, które zapobiegają uszkodzeniom ciała.

Wśród wielu typów kombinezonów znajdują się także kombinezony jednorazowego użytku, które mogą być wykorzystywane podczas prac z włóknem szklanym, w przemyśle farmaceutycznym, a także podczas produkcji czy napraw, jeśli wymagana jest sterylność. Są to niedrogie kombinezony, wykonane z włókniny polietylenowej wytrzymałe na rozdarcia, a jednocześnie przepuszczający powietrze.

Podwójny kaptur z gumką dopasowuje się do kształtu głowy, a dzięki gumce w talii i elastycznym mankietom u rękawów i nogawek zapewniają noszącej go osobie bezpieczeństwo. Na stronie aveon.pl dostępne są także specjalistyczne kombinezony jednorazowego i wielorazowego użytku, a ich specyfikę określa gałąź przemysłu, dla której są dedykowane.


Dodaj Swoją Opinie


NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2018.