Nieważne czy pracujesz zawodowo, zajmujesz się wyłącznie wychowywanie "> Nieważne czy pracujesz zawodowo, zajmujesz się wyłącznie wychowywanie"/>

Angielsko-polskie Przedszkole Artystyczne AKADERO

Dodano: 06-02-2018

WWW: http://www.akadero.pl/

Miejscowość: Warszawa

Adres: Strumykowa 23A

Przedszkole i żłobek Warszawa Białołęka - Angielsko-polskie Przedszkole Artystyczne AKADERO

Nieważne czy pracujesz zawodowo, zajmujesz się wyłącznie wychowywaniem dziecka i prowadzeniem domu bądź też wykonujesz swoją pracę zdalnie - w każdym przypadku posłanie dziecka do przedszkola będzie słuszną decyzją. Nie jesteś w stanie nauczyć malucha tego wszystkiego, co da mu przedszkole i kontakt z rówieśnikami. To właśnie tutaj dziecko nawiąże pierwsze przyjaźnie. W przedszkolu nauczy się większej samodzielności, która pomoże mu w dalszym życiu.

Mieszkasz w stolicy? AKADERO to przedszkole i żłobek w Warszawie na Białołęce, gdzie dzieci otrzymują możliwość rozwoju w kierunku artystycznym oraz nauki angielskiego. Masz wątpliwości, czy w tak młodym wieku warto uczyć się języków obcych? Nauczanie ma formę zabawy, więc dzieci nie traktują jej jako przymus. Osłuchanie się z angielskim zaowocuje w przyszłości, gdy dziecko już "na poważnie" rozpocznie naukę tego języka w szkole.

© www.fp.olsztyn.pl 2018.