Laboratoria chemiczne zajmują się badaniami dla różnych branż i dzie "> Laboratoria chemiczne zajmują się badaniami dla różnych branż i dzie"/>

A.G.A. Analytical Sp. z o.o. Sp. k.

Dodano: 05-03-2018

Szczegóły

WWW: https://www.aga-analytical.com.pl/

Telefon: +48 22 649 10 41

Miejscowość: Warszawa

Adres: Wiertnicza 52A

Kod pocztowy: 02-952

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Chromatograf

Opis

Laboratoria chemiczne zajmują się badaniami dla różnych branż i dziedzin nauki. Wszystkie wykorzystują do tego profesjonalny sprzęt, który umożliwia im dokładne przebadanie składu rozmaitych substancji oraz przyczynia się do ich łączenia i wytwarzania nowych związków chemicznych.
Jeśli prowadzisz nowoczesne laboratorium i potrzebny Ci nowy chromatograf lub inna profesjonalna maszyna do analizy chemicznej, to koniecznie odwiedź stronę internetową aga-analytical.com.pl i zapoznaj się z ich szeroką ofertą. Znajdziesz tam nowoczesne maszyny, które na pewno przydadzą się w Twoim laboratorium. Jeśli wybierzesz sprzęt dostępny w ofercie firmy A.G.A ANALYTICAL, możesz mieć pewność, że będzie on bardzo wydajny i posłuży Ci przez naprawdę długie lata, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Dlatego nie zwlekaj i jeśli potrzebujesz nowego sprzętu do laboratorium, to wybierz właśnie ich usługi. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony.


Dodaj Swoją OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

NIEDALEKO ZLOKALIZOWANE

© www.fp.olsztyn.pl 2019.